Partnerzy

Program Pajacyk działa w dużej mierze dzięki wsparciu polskich firm. Partnerstwo opiera się na długofalowej współpracy. Naszym wspólnym celem jest zapewnienie posiłków dzieciom w szkołach i placówkach środowiskowych. Nasze działania, oprócz dożywiania, obejmują wsparcie psychospołeczne dzieci i młodzieży, nastawione na rozwój kompetencji życiowych, społecznych oraz zainteresowań.

Poznaj Partnerów Pajacyka i dołącz do ich grona!

Kontakt

Partnerzy
strategiczni

Partnerzy
wspierający

agencja seo

ALTENBERG
DLA PAJACYKA

Wydawnictwo Altenberg założył Radosław Kotarski, popularyzator wiedzy znany z programu Polimaty na YouTube. Od samego początku wydawnictwo działa zgodnie z hasłem „Zaspokajamy nie tylko głód wiedzy!” i wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk.

Mechanizm działania jest bardzo prosty – każda sprzedana książka, każdego z autorów i autorek, których wydaje Altenberg, to jeden posiłek dla dziecka w ramach programu

Zobacz więcej

zobacz film
o programie
pajacyk

Zostań naszym partnerem

Zobacz, jak Twoja firma może razem z nami zaangażować się we wspieranie najbardziej potrzebujących dzieci.

Zostań partnerem

Kontakt

Dzień dobry, jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a współpracą z Polską Akcją Humanitarną, prosimy o informacje, które pozwolą nam sprawnie odpowiedzieć na Pana/Pani propozycję współpracy.*

* Jako Organizacja Pożytku Publicznego niosąca pomoc cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof klimatycznych oraz dzieciom w Polsce, nie przyjmujemy finansowania ze źródeł związanych z powstawaniem problemów dotykających naszych beneficjentów lub uznanych za szkodliwe dla zdrowia.

Napisz wiadomość

  Osoba kontaktowa

  Współpraca


  Wpłać Nabór Świąteczny stół
  pajacyka
  #Pajacyk
  bez
  przerwy
  Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
  Polityka Prywatności
  ROZUMIEM