Partnerzy

Program Pajacyk działa w dużej mierze dzięki wsparciu polskich firm. Partnerstwo opiera się na długofalowej współpracy. Naszym wspólnym celem jest prawidłowy rozwój i zdrowie dzieci, poprzez zapewnienie posiłków w szkołach i placówkach środowiskowych oraz wsparcie psychospołeczne nastawione na rozwój kompetencji życiowych, społecznych oraz zainteresowań.

Poznaj Partnerów Pajacyka i dołącz do ich grona!

Kontakt

Kontakt

Napisz wiadomość

  Osoba kontaktowa

  Współpraca


  ALTENBERG
  DLA PAJACYKA

  Wydawnictwo Altenberg założył Radosław Kotarski, popularyzator wiedzy znany z programu Polimaty na YouTube. Od samego początku wydawnictwo działa zgodnie z hasłem „Zaspokajamy nie tylko głód wiedzy!” i wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk.

  Mechanizm działania jest bardzo prosty – każda sprzedana książka, każdego z autorów i autorek, których wydaje Altenberg, to jeden posiłek dla dziecka w ramach programu.

  Zobacz więcej

  NICE TO FIT YOU x PAJACYK

  Kupując specjalne dania w aplikacji NTFY, wspierasz Pajacyka!

  Korzystasz z cateringu Nice To Fit You? Od 1 czerwca do 31 grudnia 2024 r. w ramach akcji „Smak radości z pomagania” możesz wybrać dodatkowe danie oznaczone logotypem Pajacyka. Za każde zakupione danie NTFY przekaże 5 zł na program Pajacyk!

  Zobacz więcej

  Partnerzy
  strategiczni

  Partnerzy
  wspierający

  agencja seo
  Wpłać Nabór Materiały dodatkowe Kontakt Wesprzyj
  Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
  Polityka Prywatności
  ROZUMIEM