Zamknięcie szkół na skutek pandemii koronawirusa dla wielu dzieci oznaczało koniec regularnych posiłków. Pajacyk działał przez ten czas bez przerwy. W ramach akcji obdarowaliśmy blisko 1000 rodzin, rozdaliśmy 1685 paczek, czyli 35 ton żywności! Teraz też pozostajemy czujni na potrzeby dzieci i dostosowujemy program tak, by nieść pomoc nieprzerwanie bez względu na okoliczności!

Pajacyk podczas pandemii COVID-19

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z  2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19 konieczne było czasowe przeformułowanie programu dożywiania dzieci Polskiej Akcji Humanitarnej „Pajacyk”.​

Aby odpowiedzieć na potrzeby naszych podopiecznych uruchomiliśmy wyjątkową akcję „Pajacyk bez przerwy”, w ramach której mogliśmy zapewnić potrzebne posiłki i żywność dzieciom i ich rodzinom!

Zasady programu
Skład paczek dla dzieci
Wpłać Nabór Materiały dodatkowe Kontakt Wesprzyj
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM