Zamknięcie szkół na skutek pandemii koronawirusa dla wielu dzieci oznaczało koniec regularnych posiłków. Pajacyk działał przez ten czas bez przerwy. W ramach akcji obdarowaliśmy blisko 1000 rodzin, rozdaliśmy 1685 paczek – 35 ton żywności! Teraz też pozostajemy czujni na potrzeby dzieci i dostosowujemy program tak, by nieść pomoc nieprzerwanie bez względu na okoliczności!

#PajacykBezPrzerwy dla dzieci!

Dołącz do zbiórki i pomóż Pajacykowi!

Dołącz do zbiórki

Pajacyk podczas pandemii COVID-19

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19 konieczne było czasowe przeformułowanie programu dożywiania dzieci Polskiej Akcji Humanitarnej „Pajacyk”.​

Zasady programu
Skład paczek dla dzieci

ORGANIZACJE PARTNERSKIE

Pajacyk oraz pozostałe organizacje działające w ramach Pajacykowej Sieci Pomocowej prowadzą stałe rozpoznanie potrzeb w swoich regionach, wśród podopiecznych objętych programem Pajacyk. Jesteśmy w gotowości do podjęcia działań zarówno w sytuacji gdy szkoły będą otwarte, jak i zamknięte! Dzieci nie mogą zostać bez posiłków, dlatego prosimy Cię o wsparcie naszych dalszych działań.

Zobacz z kim działamy
Wpłać Nabór Świąteczny stół
pajacyka
#Pajacyk
bez
przerwy
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM